Follow us

Benefit from our wins, learn from our mistakes and get a peek into our startup culture.

چگونه بک لینک بسازیم؟

همه‌ی ما می‌دانیم که بک لینک یکی از 3 عامل مهم رتبه‌بندی در موتورهای جستجو و بهبود سئو است.

گرفتن و ساخت بک لینک از اهمیت زیادی برخوردار است و اهمیت آن روز به روز افزایش می‌یابد. اگر می‌خواهید وب‌سایتتان در صفحه‌ی نتایج موتور جستجو (SERP ) رتبه‌ی بالاتری به دست آورد و اگر می‌خواهید سایت خود را بهتر سئو کنید لازم است ساخت بک لینک با کیفیت را آغاز کنید؛ اما هنگامی که یک وب‌سایت کاملاً تازه و جدید است چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟

7 راه برای ایجاد بک لینک‌های هوشمند و با کیفیت

بک لینک یکی از قدیمی‌ترین و در عین‌ حال مؤثرترین تاکتیک‌های افزایش رتبه در موتورهای جستجو و سئو است. این‌ یکی از روش‌های پر بار شدن و رشد ترافیک در جستجوهای ارگانیک است. بک لینک بر افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب‌سایت اثر مثبت گذاشته و موتورهای جستجو را در زمینه‌ی مفید بودن یک وب‌سایت قانع می‌کند. این در حالی است که استفاده از بک لینک‌های بد می‌تواند به اعتبار یک وب‌سایت لطمه وارد کرده و از نظر سئو برای آن بی‌تأثیر یا حتی مضر باشد.

رابطه‌ی بک لینک و بهبود رتبه در گوگل چیست؟

آیا می‌توان بدون داشتن بک لینک رتبه‌ سایت و سئو وب سایت خود را بهبود بخشید؟

بک لینک‌ها چگونه بر سئو تأثیر می‌گذارند؟

اگر صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا وب سایت خودتان را دارید، این موضوع برایتان اهمیت دارد که در نتایج جستجوهای کاربران در موتورهای جستجو، وب سایت شما در صدر نتایج قرار داشته باشد. برای این کار باید به مواردی توجه کنید تا موتورهای جستجو بر اساس آن نکات به شما امتیاز دهند و جایگاه خوبی را در رتبه‌بندی سایت‌ها به سایت شما اختصاص دهند. با رعایت این موارد اصطلاحاً سئوی سایت شما بهبود خواهد یافت. یکی از تأثیرگذارترین مواردی که می‌تواند باعث بهبود سئوی سایت شود، استفاده از بک لینک‌ها است. در این مقاله می‌خواهیم اطلاعاتی را درباره‌ی بک لینک‌ها در اختیار شما بگذاریم.

بک لینک های با کیفیت و تاثیر آن ها در رتبه سایت

امروزه بک لینک یکی از فاکتور های بسیار مهم و تاثیرگذار در سئو و بهینه سازی سایت محسوب می شود. که به دست آوردن و ساخت بکلینک با کیفیت یکی از دغدغه های مهم صاحبان وب سایت می باشد. ما در کوبو سعی بر این داشتیم تا به بررسی و حل این مشکل بپردازیم با ما همراه باشید.

سئوی حرفه ای سایت وتاثیر آن در رنکینگ

SEO سئوی سایت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای گوگل است در واقع سئوی سایت بصورت حرفه ای به معنای ایجاد صفحاتی در وب سایت است که برای گوگل بهینه شده و هم با ارزش باشد با توجه به این در دنیای امروز، اینترنت وسیله ای حرفه ای برای رفع نیاز کاربران سایت است داشتن یک وب سایت حرفه ای خوب به همراه سئوی حرفه ای در بهبود کار نقشی مهمی دارد پوشیده نیست وب سایتهایی که با کلمات موردنظر کاربر در صفحه نخست جستجوگر و دررتبه بالا قرار دارند برای کاربر جستجو کننده حرفه ای اهمیت ویژه ای دارند.