Follow us

Benefit from our wins, learn from our mistakes and get a peek into our startup culture.

بک لینک‌ها چگونه بر سئو تأثیر می‌گذارند؟

اگر صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا وب سایت خودتان را دارید، این موضوع برایتان اهمیت دارد که در نتایج جستجوهای کاربران در موتورهای جستجو، وب سایت شما در صدر نتایج قرار داشته باشد. برای این کار باید به مواردی توجه کنید تا موتورهای جستجو بر اساس آن نکات به شما امتیاز دهند و جایگاه خوبی را در رتبه‌بندی سایت‌ها به سایت شما اختصاص دهند. با رعایت این موارد اصطلاحاً سئوی سایت شما بهبود خواهد یافت. یکی از تأثیرگذارترین مواردی که می‌تواند باعث بهبود سئوی سایت شود، استفاده از بک لینک‌ها است. در این مقاله می‌خواهیم اطلاعاتی را درباره‌ی بک لینک‌ها در اختیار شما بگذاریم.

بک لینک های با کیفیت و تاثیر آن ها در رتبه سایت

امروزه بک لینک یکی از فاکتور های بسیار مهم و تاثیرگذار در سئو و بهینه سازی سایت محسوب می شود. که به دست آوردن و ساخت بکلینک با کیفیت یکی از دغدغه های مهم صاحبان وب سایت می باشد. ما در کوبو سعی بر این داشتیم تا به بررسی و حل این مشکل بپردازیم با ما همراه باشید.

سئوی حرفه ای سایت وتاثیر آن در رنکینگ

SEO سئوی سایت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای گوگل است در واقع سئوی سایت بصورت حرفه ای به معنای ایجاد صفحاتی در وب سایت است که برای گوگل بهینه شده و هم با ارزش باشد با توجه به این در دنیای امروز، اینترنت وسیله ای حرفه ای برای رفع نیاز کاربران سایت است داشتن یک وب سایت حرفه ای خوب به همراه سئوی حرفه ای در بهبود کار نقشی مهمی دارد پوشیده نیست وب سایتهایی که با کلمات موردنظر کاربر در صفحه نخست جستجوگر و دررتبه بالا قرار دارند برای کاربر جستجو کننده حرفه ای اهمیت ویژه ای دارند.

تاثیر لینک ها بر روی رتبه بندی سایت شما

در سال های اخیر بحث های زیادی در مورد تاثیر لینک های داخلی و خارجی بر رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو مطرح می شوند. ایا لینک از یک سایت بد میتواند کمکی به منابع شما کند؟ لینک هایی که ایندکس نمی شوند چطور؟ موتورهای جستجو الگوریتم های خود را اصلاح می کنند، به همین دلیل تاثیر متغیرهایی مانند وزن لینکی سایت، تعداد و کیفیت لینک ها بر رتبه بندی سایت ها هم به مرور زمین دچار تغییراتی شده است. ما تصمیم گرفتیم تغییر سیاست های گوگل را در مرور زمان مورد بررسی قرار دهیم.

چگونه از طریق بلاگ کسب درامد کنیم؟

چه لزومی دارد به طور مرتب در جایی که زمان خود را می فروشید کار کنید در صورتی که امکان انجام خودکار تمامی این کارها وجود دارد؟ تصور کنید هر صبح که از خواب بیدار می شوید، کامپیوتر خود را روشن کنید و بینید در زمانی که خواب بودید چقدر درآمد کسب کرده اید. این وضعیت بسیار خوشایند است.

لینک های سئو چکونه از بودجه ای که به لینک ها اختصاص می دهیم بیشترین بهره را ببریم؟

لینک ها گرانترین بخش بودجه مربوط به سئو سایت را به خود اختصاص می دهند. به صورت متوسط نیمی از بودجه صرف آنها می شود بنابراین اصلی "سردرد"- بهینه ساز"کاهش هزینه های تولید آن کاهش هزینه های جستجو ذخایر».